Do dzieła!

Gmach Główny
al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

Dzieci i rodziców, którzy w popołudniowym biegu pomiędzy przedszkolem, szkołą a domem chcieliby przez chwilę się zatrzymać i odpocząć, zapraszamy, by zrobili to z nami w muzeum.

Ważne informacje:

  • Preferowany wiek uczestników: 6-10 lat
  • Liczba miejsc jest ograniczona
  • Czas trwania zajęć: 1 godz.
  • Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi
  • Sprzedaż biletów online na każde spotkanie kończy się dwie godziny przed rozpoczęciem lub w momencie wyprzedania wszystkich miejsc
więcej na www.mnk.pl

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Wstęp na zajęcia edukacyjne - Czechowicz
5.00
0.00
Wstęp na zajęcia edukacyjne KDR - Czechowicz
2.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Kartę Dużej Rodziny wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKR 3+ - Czechowicz
2.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodzinną 3+ wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKRN - Czechowicz
0.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem wraz z biletem.