Śladami Wyspiańskiego

Muzeum Stanisława Wyspiańskiego
pl. Sikorskiego 6, 31-115 Kraków

W chłodne, październikowe przedpołudnie, przed wyjściem z domu Stanisław Wyspiański zapewne założył wełniany płaszcz. Swoim zwyczajem postawił kołnierz, żeby lepiej chronić się (nie tylko przed wiatrem), a pod pachę zabrał teczkę pełną rysunków albo czekający na zapełnienie szkicownik. Wyszedł z kamienicy i spokojnym krokiem ruszył w gwarne, ruchliwe - a może właśnie ciche i zamyślone - ulice i uliczki Krakowa. Dokąd i w jakiej sprawie mógł pójść?

Tym razem na spacer ruszymy ramię w ramię z artystą. Zobaczymy, co zmieniło się na Plantach, gdzie w mieście  nawet jesienią można trafić na letnią łąkę, a na koniec przyglądniemy się światu w kolorze szafirowym. 

 

 Ważne informacje:

  • Start: Muzeum Stanisława Wyspiańskiego, Plac Sikorskiego 6
  • Czas trwania: 11:00-13:00 (14:00)
  • Wydarzenie skierowane do dzieci wraz z rodzicami i opiekunami
  • W zajęciach uczestniczy para dziecko + opiekun
  • Ograniczona liczba miejsc w grupie
  • W razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym bilety zakupione przez internet nie podlegają zwrotowi

 

 

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Wstęp na zajęcia edukacyjne
15.00
0.00
Wstęp na zajęcia edukacyjne KDR
7.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Kartę Dużej Rodziny wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKR 3+
7.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodzinną 3+ wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKRN
0.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem wraz z biletem.