Teraz komiks!
02.03-22.07.2018

Gmach Główny
al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

Po raz pierwszy w historii Muzeum Narodowe w Krakowie organizuje wystawę prezentującą oryginalne prace, wydawnictwa i przedmioty z lat 1871-2017, związane z komiksem w Polsce. Wszystkie eksponaty pochodzą z prywatnej kolekcji Wojciecha Jamy – jednego z kuratorów wystawy. Zobaczyć będzie można ponad 600 obiektów, w tym: szkice, plansze, blaudruki, albumy z rysunkami i autografami, a także książki, katalogi, czasopisma, druki ulotne oraz unikalne figurki, zabawki, monety, znaczki oraz przedmioty codziennego użytku.

Bilety ulgowe przysługują za okazaniem stosownych dokumentów. Wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z biletów ulgowych znajduje się w Regulaminie sprzedaży internetowej oraz w zakładce Pomoc.

 

Bilet zakupiony przez Internet ma charakter otwarty i jest ważny do końca trwania wystawy.

 

więcej na www.mnk.pl

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Bilet wstępu normalny - Teraz komiks!
20.00
0.00
Bilet upoważnia do wstępu na wystawy: Teraz komiks!, Sytuacja się zmieniła, Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce".
Bilet wstępu ulgowy - Teraz komiks!
15.00
0.00
Bilet upoważnia do wstępu na wystawy: Teraz komiks!, Sytuacja się zmieniła, Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce".
Bilet wstępu rodzinny - Teraz komiks!
40.00
0.00
Bilet rodzinny (maksymalnie 5 osób, w tym minimum 1 dziecko do 18 roku życia). Bilet upoważnia do wstępu na wystawy: Teraz komiks!, Sytuacja się zmieniła, Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce".