W 80 dni dookoła Krakowa. Dzień Dziecka w Muzeum

Kamienica Szołayskich im. Feliksa Jasieńskiego
pl. Szczepański 9, 31-011 Kraków

Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Nasza akcja będzie miała charakter edukacyjnej gry muzealnej połączonej z prostymi działaniami plastycznymi. Wszytko jednak w formie lekkiej i sympatycznej zabawy, podczas której każdy uczestnik będzie miał szansę odwiedzenia pięknej wystawy i dowiedzenia się czegoś nowego.

 

WAŻNE INFORMACJE:

  • Preferowany wiek dzieci: 5-10 lat
  • Informujemy, że w przypadku rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.
  • Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Sprzedaż biletów online kończy się dwie godziny przed rozpoczęciem lub w momencie wyprzedania wszystkich miejsc.

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Wstęp na zajęcia edukacyjne - Kraków 1900
5.00
0.00
Wstęp na zajęcia edukacyjne KDR - Kraków 1900
2.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Kartę Dużej Rodziny wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKR 3+ - Kraków 1900
2.50
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodzinną 3+ wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKRN - Kraków 1900
0.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem wraz z biletem.