Wystawy stałe

Gmach Główny
al. 3 Maja 1, 30-062 Kraków

Główną siedzibą MNK jest Gmach Główny, mieszczący się przy alei 3 Maja 1, gdzie znajdują się galerie stałe: Galeria "Broń i Barwa w Polsce" i Galeria Rzemiosła Artystycznego.

 

Bilety ulgowe przysługują za okazaniem stosownych dokumentów. Wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z biletów ulgowych znajduje się w Regulaminie sprzedaży internetowej oraz w zakładce Pomoc.

 

Bilet zakupiony przez Internet ma charakter otwarty i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

więcej na www.mnk.pl

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Bilet wstępu normalny - galerie stałe
10.00
0.00
Bilet upoważnia do wstępu na wystawy stałe w Gmachu Głównym: Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce"
Bilet wstępu ulgowy - galerie stałe
8.00
0.00
Bilet upoważnia do wstępu na wystawy stałe w Gmachu Głównym: Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce"
Bilet wstępu dla młodzieży 8-16 lat, galerie stałe
1.00
0.00
Bilety przysługują za okazaniem legitymacji szkolnej. Bilet upoważnia do wstępu na wystawy stałe w Gmachu Głównym: Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce"
Bilet wstępu dla młodzieży 17-26 lat galerie stałe
1.00
0.00
Bilety przysługują za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej. Bilet upoważnia do wstępu na wystawy stałe w Gmachu Głównym: Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce"
Bilet wstępu rodzinny - galerie stałe
17.00
0.00
Bilet rodzinny (maksymalnie 5 osób, w tym minimum 1 dziecko do 18 roku życia). Bilet upoważnia do wstępu na wystawy stałe w Gmachu Głównym: Galeria Rzemiosła Artystycznego, Galeria "Broń i Barwa w Polsce"