Zawód: Artysta

Muzeum im. E. Hutten-Czapskiego i Pawilon Józefa Czapskiego
ul. Piłsudskiego 12, 31-109 Kraków

Dzień jak co dzień. Pobudka o 6:30, szybki prysznic i śniadanie, teczka z bardzo ważnymi dokumentami złapana w biegu i poprawienie krzywo zapiętych guzików – czy tak wygląda dzień pracy artysty? Kiedy właściwie wychodzi do pracy i czy ma szefa?

Zapraszamy dzieci na weekendowe spotkania, podczas których będą miały okazję zajrzeć do pracowni dawnych i współczesnych artystów, zgłębić tajniki ich pracy oraz poznać metody i narzędzia, jakimi się posługiwali.

 

INFORMACJE:

  • Preferowany wiek dzieci: 5-10 lat
  • Liczba miejsc ograniczona
  • Informujemy, że w razie rezygnacji z udziału w działaniu edukacyjnym koszty biletów zakupionych przez Internet nie podlegają zwrotowi.
  • Sprzedaż biletów online na każde spotkanie kończy się dwie godziny przed rozpoczęciem lub w momencie wyprzedania wszystkich miejsc.

 

więcej na www.mnk.pl

Wybierz bilety

Bilet
Cena
Ilość
Wartość
Wstęp na zajęcia edukacyjne
10.00
0.00
Wstęp na zajęcia edukacyjne KDR
5.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Kartę Dużej Rodziny wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKR 3+
5.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodzinną 3+ wraz z biletem.
Wstęp na zajęcia edukacyjne KKRN
0.00
0.00
Bilet dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Osoby, które zakupiły bilet zobowiązane są okazać przy wejściu na warsztaty Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem wraz z biletem.